KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Hlavní atrakcí Bazénového centra KV Arena je tobogán.
Bazénové centrum KV Arena nabízí krytý i venkovní bazén. Hlavní atrakcí je tobogán
Hlavní atrakcí Bazénového centra KV Arena je tobogán. 
Autor / zdroj foto: Bazénové centrum KV Arena

Bazénové centrum KV Arena / Karlovy Vary

Bazénové centrum KV Arena nabízí návštěvníkům krytý i venkovní bazén. V relaxační části můžete využít vířivku, páru, saunu i infrasaunu. Hlavní atrakcí je téměř šedesát metrů dlouhý tobogán. Pokud vám vyhládne, občerstvíte se v Café baru H2O, který má v nabídce teplá i studená jídla.

Ve vnitřní části jsou k dispozici dva bazény. Hlavní je dlouhý 25 metrů a hluboký 1,2 až 2,8 metru. Má šest plaveckých drah o šířce 2,3 metru. Výukový bazén má rozměry 5,6 x 7 metrů a jeho hloubka je 0,5 až 0,8 metru.

Venkovní bazén je dlouhý 25 metrů a disponuje třemi plaveckými drahami. Venku je i dětský bazén a brouzdaliště pro děti.

V relaxační části najdete bazén o rozměrech 25 x 5 metrů s hloubkou 1,2 až 1,3 metry. Bazén je vybavený masážní trubkovou podvodní lavicí a lehátkem, chrliči, masážními stěnovými a dnovými tryskami pro podvodní masáž těla a nohou a perličkou. Na úrovni horního stupně tribuny je relaxační plocha s lehátky. Nechybí ani vířivka o průměru 4,5 metru. Milovníci saunování mohou využít páru, saunu, infrasaunu, potnici, ochlazovací bazének a odpočívárnu.

Hlavní atrakcí je osmapadesátimetrový tobogán, který umožňuje i jízdu na pneumatikách. Pro převlékání slouží šatní skřínky s čipovými zámky pro veřejnost, skupinové, samostatné šatny pro invalidy.

Pokud návštěvníkům vyhládne, mohou využít Café bar H2O nabízející studený a teplý bufet. Ten navazuje na vstupní halu.

Před bazénem je nové parkoviště s kapacitou 182 stání osobních aut, včetně stání pro invalidy. K bazénu se dostanete také MHD, v blízkosti je zastávka. Ve dnech hokejových utkání je pro návštěvníky Bazénového centra vyčleněno přes 24 parkovacích míst. Na recepci obdrží návštěvník nesfalšovatelný lístek s razítkem, který si umístí za přední sklo auta, kvůli kontrole, kterou provádí městská policie.

Kapacita bazénového centra je přibližně 220 lidí. Řešení a technické vybavení umožňuje využití centra pro hendikepované.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Bazénového centra KV Arena.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.