KULTURA / Kultura

Popis: Každý pátek odpoledne se v okně muzea na Nové louce objeví Anděl, který u sebe bude mít určitou indicii.
Každý pátek odpoledne se v okně muzea na Nové louce objeví Anděl, který u sebe bude mít určitou indicii.
Autor / zdroj: Archiv pořadatele
26.11.2020

Muzeum Karlovy Vary připravilo

Karlovy Vary

Muzeum Karlovy Vary připravilo soutěž s vánoční tématikou. Mottem soutěže by mohlo být "Když nemůžete do muzea, přijďte alespoň k muzeu a zúčastněte se soutěže".

Do muzejních expozic se návštěvníci totiž nepodívají ani tehdy, pokud opatření ohledně koronavirové situace poklesnou na stupeň PES 3. Platná omezení v tomto stupni stejně prakticky návštěvu muzejních expozic neumožní. Proto muzeum pro své příznivce a zájemce připravilo tuto soutěž.

Každý pátek odpoledne, tedy 27. 11., 4. 12., 11.12. a 18. 12., se v okně muzea na Nové louce objeví Anděl, který u sebe bude mít určitou indicii, jež bude vystavena vždy do následujícího pondělí ráno. Poslední pátek, 18. 12., se v okně objeví otázka či úkol. Ten je však možné rozluštit pouze v případě, že soutěžící budou mít nasbírány všechny postupně vystavené indicie.

Odpověď je pak třeba zaslat do 31. 12. včetně na email: sekretariat@kvmuz.cz. Soutěž bude vyhodnocena do 10. 1. 2021 a každý, kdo správně odpoví, obdrží od muzea dárkový balíček.

Autor / zdroj: Lev Havlíček

DALŠÍ ČLÁNKY

Muzeum Karlovy Vary připravilo

Muzeum Karlovy Vary připravilo soutěž s vánoční tématikou. Mottem soutěže by mohlo být "Když nemůžete do muzea, přijďte alespoň k muzeu a zúčastněte s

Čtyřiadvacátá dokumentární Ji.hlava začíná za čtyři dny – a bude on-line

Půjde o zcela plnohodnotný ročník, který nabídne více než 270 filmů, debaty s režiséry, diskuse Inspiračního fóra i program pro děti. Festival otevře

Dny s primátorkou jsou do odvolání zrušeny

Dny s primátorkou, během kterých dostávali obyvatelé města Karlovy Vary prostor ke svým podnětům a dotazům, se s ohledem na aktuální situaci a nezbytn

DNES SE STALO

HISTORIE

17. ledna 1584

byl první den platnosti gregoriánského kalendáře v Čechách. Úterý 17. ledna následovalo po pondělí 6. ledna juliánského kalendáře.

HISTORIE

17. ledna 1921

vznikla Československá obec legionářská, která sdružovala bývalé příslušníky zahraničního odboje v tehdejším Československu.

KULTURA

17. ledna 1929

se v komiksu poprvé objevila postava Pepka námořníka.

POZVÁNKA OBRAZEM