SPORT

Karlovy Vary zakončily play-out ve Zlíně vítězně
Hokej 22.3.2017

Play-out je u konce. Energetici se v posledním kole skupiny o umístění představili na zlínském ledě, odkud si vezou výhru 3:2. Ačkoli vedli po dvou třetinách ševci, dokázali se Karlovarští díky dvěma rychlým brankám v úvodu třetího dějství dostat do vedení.

Karlovy Vary nedaly Olomouci šanci, rozhodla první třetina
Hokej 20.3.2017

Už po dvaceti minutách vedly Karlovy Vary o čtyři branky a zápas bezpečně kontrolovaly. Ve zbylých dvou třetinách si dovolily výrazně polevit, ale i tak nakonec ještě dvě branky přidaly. Nakonec zvítězily v poměru 6:2.

Karlovy Vary rozstřílely Pardubice
Hokej 18.3.2017

Energie zaslouženě získala další tři body za výhru 7:2. Ty už v této fázi sice nic neznamenají, ale dokazují, že se Energie před baráží dostává do důležité herní pohody.

V Tours zažili nejdelší volejbalový večer. Díky Karlovarsku
Volejbal 16.3.2017

Nejúspěšnější český tým ve volejbalové Evropě zakončil svou cestu důstojně, v odvetě čtvrtfinále Poháru CEV prohrálo Karlovarsko na hřišti francouzského Tours 2:3 na sety.

První porážku Karlovým Varům v play-out přichystaly Pardubice
Hokej 13.3.2017

Karlovarští si v nedělním utkání připsali první porážku ve skupině o umístění. Energie se sice rychle dostala do vedení 2:0, jenže to nedokázala udržet a tři body tak zůstávají v Pardubicích.

Karlovy Vary se Zlínem opět vítězně
Hokej 11.3.2017

Karlovarští dokázali zvítězit i v druhém utkání play-out. Svěřenci trenéra Tlačila si poradili po divoké přestřelce se Zlínem a i díky čtyřem využitým přesilovkám zvítězili 6:4.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Na Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary zbývá tisícovka startovních čísel
Běh 10.3.2017

Něco málo přes dva měsíce zbývá do startu pátého ročníku Mattoni 1/2Maratonu Karlovy Vary a kapacita závodu se plní velice rychle. Zbývá zhruba tisíc volných míst.

Karlovy Vary si proti Olomouci zvedli střelecké sebevědomí
Hokej 7.3.2017

Skupinu play-out, ve které letos bylo rozhodnuto už před prvním kolem, načali energetici výhrou na Hané. Základ úspěchu nad omlazenou Olomoucí už v první třetině položili Rýgl s Rachůnkem, další čtyři zásahy pak hosté přidali v periodě třetí.

Na cizím hřišti lépe než doma. Karlovarsko hostí Odolenu Vodu
Volejbal 10.2.2017

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Blokař Široký: Rusové už vědí, že nás neporazí v suchém triku
Volejbal 6.2.2017

V úspěšném utkání Poháru CEV v ruském Surgutu řídil obranu VK ČEZ Karlovarsko a přispěl na konto týmu dvanácti body. Blokař Tomáš Široký je jedním z pilířů mužstva, které senzačně prochází volejbalovou Evropou.

Karlovy Vary padly v Brně v prodloužení
Hokej 6.2.2017

Karlovarským se letos v nastaveném čase vůbec nedaří a tuto nelichotivou bilanci potvrdili i tentokrát. Z jihu Moravy si tak odváží bod. Zápas se hrál ve speciálních dresech v rámci projektu Legenda pomáhá.

Karlovy Vary těsně podlehly Třinci
Hokej 4.2.2017

Karlovarští hokejisté mají na svém kontě další zápas, ve kterém srdnatě vzdorovali favoritovi ale těsným rozdílem skončili bez bodu.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.