SPORT

Ve Frýdku se vedoucí Karlovy Vary neprosadili a odvážejí si jeden bod
Hokej 17.10.2017

Karlovarští se stále hledají ve venkovních soubojích. Svěřenci Martina Pešouta se znovu střelecky trápili, když ani po šedesáti minutách nedokázali překonat gólmana Danečka. Prodloužení skončilo hned po osmačtyřiceti vteřinách, o vítězství Frýdku rozhodl Kvasnica.

Karlovy Vary znovu nadělovaly, šest branek si odvezl Prostějov
Hokej 12.10.2017

Zápas zlomily jak v první, tak i v druhé části vždy dva slepené góly, po kterých se hosté již nedokázali nadechnout k pořádnému obratu. I šestý domácí zápas tak energetici vyhráli, z KV Areny se body vozit nebudou.

Ve šlágru kola zvítězily České Budějovice nad Karlovými Vary
Hokej 10.10.2017

Vše podstatné se odehrálo už v první třetině, kde padly všechny góly. Po vyrovnaném průběhu se nakonec radovali Jihočeši, kteří byli v souboji šťastnějším mužstvem a připsali si tak tři body.

Série domácích proher Slavie trvá, Energie si odváží tři body
Hokej 5.10.2017

První dvě třetiny hosté vstřelili vždy o gól více než sešívaní a ve třetí části si výborně bruslící karlovarští hráči vítězství už pohlídali. Nasazení červenobílé střídačky na kvalitu soupeře nestačilo.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo  bod
Hokej 19.9.2017

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo bod

V předehrávce čtvrtého kola nestačili hráči Slovanu na celek Energie, kterému podlehli 3:2 po prodloužení. Nutno poznamenat, že od konce první třetiny hráli domácí na pět obránců.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Premiérový Světový pohár v triatlonu v Karlových Varech vyhráli Australanka Backhousová a Nor Iden
Triatlon 4.9.2017

V Karlových Varech se v neděli uskutečnil Světový pohár v triatlonu a na startu se sešla světová elita v počtu 27 žen a 60 mužů.

Světový pohár v triatlonu v Karlových Varech
Triatlon 2.9.2017

Historicky první Světový pohár v triatlonu budou 3. září hostit Karlovy Vary. Triatlonový víkend a akce CITY TRIATHLON Karlovy Vary nabídne v největších českých lázních možnost sportovat také široké veřejnosti.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Energie si nevykoledovala ani bod, krize se prohlubuje
Hokej 17.4.2017

Možná klíčová bitva baráže skončila nezdarem Karlovarských, kterým se tak extraligové příčky opět vzdálily. V utkání plném zvratů se tak z výhry radovaly efektivnější Pardubice.

Motor vybojoval v prodloužení proti Varům první domácí vítězství
Hokej 15.4.2017

Fanoušci Motoru se konečně dočkali prvního vítězství svého týmu v Budvar aréně v baráži. Zápas s Karlovými Vary byl vyrovnaný a první branku vstřelili hosté, vzápětí vyrovnal Vak. V prodloužení hráli Jihočeši přesilovku, a tu proměnil krásnou střelou Miloslav Čermák.

Karlovy Vary nedaly Jihlavě šanci
Hokej 12.4.2017

Karlovarští od začátku soupeře přehrávali a dvě třetiny si budovali náskok. Jihlava se dostala více do hry až v poslední desetiminutovce, ale ani v té se jí už zápas zdramatizovat nepodařilo.

Vyloučení srazila Energii, body má Motor
Hokej 10.4.2017

Energetici se v důležitém utkání v boji o extraligu dostali do brzkého vedení zásluhou Milana Mikulíka. Svěřenci Jana Tlačila ale o vedení přišli, a to především kvůli častým vyloučením, která Motor trestal.

Pardubice vezou z Karlových Varů bod navíc
Hokej 3.4.2017

Velmi napínavý zápas plný osobních soubojů byl k vidění v KV Aréně. Na ledě nechali oba týmy i krev, přesto se dvěma body odjíždí Pardubice.